Вертикальна мурашина ферма «Pena Farm»

5.0 / 5
Відправимо сьогодні
1199 999 грн
1199 999 грн
Розстрочка
Розстрочка monobank 3
333 грн / міс
Розстрочка А-БАНК 2
500 грн / міс
Розстрочка Ощадбанк 4
250 грн / міс
Доставка:
Доставка у відділення Нової пошти від 70 грн Відправимо сьогодні
Доставка до поштомату Нової Пошти від 70 грн Відправимо сьогодні
Адресна доставка кур'єром Нової пошти від 105 грн Відправимо сьогодні
Оплата:
payments

З цим товаром купують

Опис

Знайомся, Pena Farm

Усім-усім, хто бачить зараз на екрані особливої краси мурашину ферму - привітулі! 

Ти вже зміг звернути увагу на те, що дана ферма значно відрізняється від тих, до яких ти звик, адже своєю формою вона стрімко здіймається вгору, а не вкриває своїми горизонталями поверхню, на якій стоїть. З цієї переваги і розпочнемо подальшу розповідь, чому ж таким класним є саме цей мурашиний будиночок. Змірявши з верху до низу поглядом цю красиву штукенцію ти можеш побачити, що її поділено на два основні сектори, поверхи, тощо. Верхня частина, яка виконана з високоякісного органічного скла, має широчезний кут оглядовості – це так звана арена, а якщо зовсім просто – то це імітація вулиці, саме сюди мурашки будуть виходити з житлової зони на прогулянку, шукати їжу, викидати сміття тощо. Арену можна прикрасити камінцями, піском, гілочками, квітами, настільки - наскільки намалює саме твоя уява і наскільки це сприятиме комфортним умовам існування для твоїх улюбленців.

 Нічого завого - велика, оглядова арена

Якщо ти раптом пам’ятаєш той шалений інструментарій, яким зазвичай послуговуються при поселенні колонії, то забудь його негайно! В нашому випадку тобі знадобиться лише спеціальна пробірка та ось цей отвір. У випадку якщо пробірка не підходить по розміру, об’єм арени дозволяє положити її в середину. 

Пам’ятай, що мурашки не переносять стресу і їх краще не брати в руки і не витрушувати, менше пересувати ферму по поверхні. Також бажано щоб біля ферми не було дуже сухо, багато шуму та вібрацій. Не слід забувати про засоби які ми використовуємо від комарів та різних комах, вони негативно відобразяться на твоїй колонії.

Вертикальна мурашина ферма «Pena Farm»
Вертикальна мурашина ферма «Pena Farm»

 Чудовий вигляд під стать можливостям

Арену та безпосередньо житлову частину розділяє ідеальних розмірів прохід, з якого усі без винятку мурашки – від звичайного рядового до її величності Матки – можуть без перешкод потрапляти наверх на прогулянку та, відповідно, вниз для вирішення своїх побутових питань.

 Система зволоження з різними камерами. Одна добре - дві краще

В основному вся тусовка буде в місці де більше вологи, тому попередньо ферму потрібно буде достатньо зволожити. Завдяки гігроскопічному гіпсу поглинання вологи і її подальша віддача відбувається у великих об’ємах. Перший час гіпс буде зберігати свою сухість, тому його потрібно буде зволожувати два рази на день на початку заселення і поступово дійти до зволоження раз на 3-5 днів. Якщо на вулиці дуже жарко, або увімкнули опалення зимою і відчувається що в кімнаті стало сухо, бажано подавати воду частіше як при заселенні. 

Вертикальна мурашина ферма «Pena Farm»
Вертикальна мурашина ферма «Pena Farm»

 Чим більше гіпсу - тим більша автономність

У фермах старішого типу кількість гіпсу була безбожно малою, тоді як у цій його більш ніж достатньо, щоб тривалий час зберігати потрібну вологість, та зі спокійною душею вирушити навіть у невеличку відпустку без хвилювань за те, як там поживають твої мурашки. Система вентиляції продумана так щоб мешканці завжди мали доступ до свіжого повітря та не утворювався на стінках конденсат.

Ну і, звісно, ідеальне зволоження – це один з основних факторів якісного та швидкого росту сім’ї, в даному випадку воно максимально схоже до природнього. Гіпс швидко втягує в себе вологу не тільки ту що подає користувач, а і з навколишнього середовища.  
 

Не просто ферма. Мурашник що дарує емоції

Абсолютно зручна і така, що не втомить, система водопостачання, вентиляція та на пів прозорі стіни житлової зони формують разом ідеальний світ для проживання колонії.  
 

 

Вертикальна мурашина ферма «Pena Farm»
Вертикальна мурашина ферма «Pena Farm»

 Ом-ном-ном, смакота

Тут взагалі немає нічого складного – підійде варене куряче яйце або філе без спецій. Можна придбати сушені комашки в зоомагазині корм для рибок, в такому випадку буде менше клопоту, тому що сушений білковий корм не так псується і може пролежати в сховищі довгий час.   
 

Вміє вражати, захоплювати. Виховує відповідальність

Взагалі, крутість цього будиночку таки складно передати через монітор, найкраще його якість відчувається лише якщо потримати його в руках. Чого уже й казати про унікальне авторське оздоблення, завдяки якому ферма стане окрасою будь-якого інтер’єру оселі або офісу.  
До речі, одним лише рухом руки та без жодного шахрайства, за допомогою селіконової трубочки ти можеш зробити цілий житловий комплекс для своїх мурах, з'єднавши разом взагалі різні типи ферм.

А у мене на цьому поки що все, до нових зустрічей

В комплекті:

Характеристики :

  • Основна частина виготовлена з органічного скла та пінополістиролу вищого гатунку;
  • Габаритні розміри: 210х210х40 мм;
  • Арена: 210х60х40 мм;
  • Місткість особин виду Messor Structor (мурахи-женці) близько 2000 особин;

Відгуки ( 4 )

Поділіться враженнями

Топ продажу

Новинки

Меню

Кошик

До оплати:
0 товарів 0 грн
Оформити замовлення